unnamed-1

zielonyzakatek@post.pl

Nowa strona
25 czerwca 2018

W dniu dzisiejszym powstała nasza nowa strona internetowa zapraszamy do zapoznania się z jej treścią.

O nas

Gminne Przedszkole Nr 1  mieści się w zaadoptowanej willi przy ul. Oborskej 2 w Konstancinie - Jeziornie. Lokalizacja placówki wśród zieleni daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa, spokoju oraz relaksu.

Warunki lokalowe są bardzo dobre.

Przedszkole cieszy się dobrą opinią wśród społeczności lokalnej.

W przedszkolu istnieją trzy oddziały dzieci:

• grupa I    "Biedronki"   3 - latki
  • grupa II   "Zające"        4 - latki
  • grupa III  "Misie"          5 - latki

Od kilku lat liczba kandydatów do przedszkola przewyższa liczbę miejsc.

Placówka ma określone priorytety wychowawcze. Na pierwszym miejscu stawia podmiotowość i dobro dziecka, jego wszechstronny rozwój i właściwe przygotowanie do szkoły. Nauczycielki radzą sobie doskonale z problemami wychowawczymi, stosując niejednokrotnie indywidualne formy i metody wynikające z potrzeb wychowanków.

Do naszego przedszkola przychodzą dzieci z rodzin o różnym statucie społecznym.

W przedszkolu organizowanych jest wiele uroczystości i imprez przedszkolnych, w których rodzice biorą czynny udział.
Z niektórymi pomysłami wychodzimy i poza teren przedszkola.

Przedszkole jest estetyczne, sukcesywnie zmieniające swój wizerunek wewnętrzny jak i zewnętrzny.

W przedszkolu panuje rodzinna atmosfera, bardzo bliskie są pracownikom prawa dziecka, które w pełni są przestrzegane i realizowane.

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku

w godzinach 7:00 - 17:00

Gminne Przedszkole Nr 1